Подання
Вимоги до подання
Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.-
Представлена автором стаття повинна являти собою продукт його власної ідеї. Не допускається плагіат у різних формах. Використання праць інших авторів можливо тільки як посилання, цитата, опис, але не переписування праці, запозичення ідей. При використанні інформації інших праць обов’язкове посилання на автора, його працю, видання, рік, сторінку.
-
Технічні вимоги:
- загальний обсяг статті – до 20 сторінок; загальний обсяг короткого повідомлення – до 6 сторінок.
- стандарти: бумага формату А 4; шрифт набору Times New Roman; назва, текст статті, додатки: кегль 12 pt, міжрядковий інтервал – 1,5; відомості про автора, анотації, ключові слова, резюме, список літератури: кегль 11 pt, міжрядковий інтервал – 1; поля – ліве - 30 мм , праве - 15 мм, верхнє – 20 мм, нижнє - 20 мм; сторінки без нумерації.
- Оформлення та послідовність розташування обов’язкових складових статті, згідно ДСТУ 7152:2010 «Інформація та документація. Видання. Оформлення публікацій у журналах і збірниках» та вимогами міжнародних наукометричних баз даних.
-
Список літератури до публікації необхідно подавати у наступному вигляді:
- cписок літератури в традиційному варіанті із заголовком «Список використаної літератури» чи «Список використаних джерел» чи «Список використаних джерел та літератури». Відомості про джерела повинні розташовуватися в алфавітному порядку (архівні документи виносяться на початок списку) й бути оформлені у відповідності з державним стандартом України ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 “Библиографическая запись. Библиографическое описание” (кегль 11).
- транслітерований та перекладений англійською список літератури з дотриманням вимог міжнародного бібліографічного стилю Harvard із заголовком References.
Транслітерація кирилиці латиницею:
- Українська мова. Постанова КМ України від 27 січня 2010 року № 55 «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею» затверджує офіційну транслітерацію українського алфавіту латиницею, встановлює діючі правила транслітерації прізвищ та імен громадян України латиницею у закордонних паспортах;
- Російська мова. Використовувати правила транслітерації Держдепартаменту США.
При оформленні посилань використовувати видозмінений бібліографічний стиль Harvard за такою структурою:
автори – транслітерація
назва статті (книги) – транслітерація [переклад англійською]
назва джерела – транслітерація – курсивом
місце видання – переклад англійською
рік, номер, сторінки – переклад англійською
знаки «. –» замінити на «.» або «,»; знаки «/», «//» не використовувати.Приклади з оформлення транслітерованих латиницею списків (References).
Для допомоги офорлення "References" згідно бібліографічного стилю Harvard, рекомендуємо скористатись програмою www.citethisforme.com
Бібліотечні технології: інноваційна діяльність
Положення про авторські права
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.