ПРОГРАМНІ ЗАСОБИ ПЕРЕВІРКИ НАУКОВИХ ТА АКАДЕМІЧНИХ РОБІТ – ПАНАЦЕЯ ВІД ПЛАГІАТУ ЧИ ЛАНКА СКЛАДНОЇ ПРОЦЕДУРИ?
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1447.2017.2(18).118456Ключові слова:
плагіат, академічна доброчесність, система з пошуку ознак плагіатуАнотація
Використання програмних засобів з виявлення текстових збігів забезпечує аналіз наукових та академічних робіт на наявність ознак плагіату. Вичерпний перелік текстових запозичень, який отримується в результаті, є основою для прийняття рішення експертами-оцінювачами щодо наявності плагіату. В роботі описано роль спеціалізованого програмного забезпечення у системній боротьбі з плагіатом.
Посилання
Analitychna dovidka za rezultatamy doslidzhennia praktyk akademichnoi dobrochesnosti u vyshchykh navchalnykh zakladakh Ukrainy [Analitic statement based on the results of the research of the practices of academic conscientiousness in higher education institutions ofUkraine]. Kyiv, 2016, 42 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Вісник Одеського національного університету. Бібліотекознавство, бібліографознавство, книгознавство
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.