Університети України: приєднання до руху відкритого доступу
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1447.2011.1/2.25919Ключові слова:
відкритий доступ, репозитарій, проект ElibUkr — «Електронна бібліотека України», наукова інформаціяАнотація
У статті увага зосереджена на проблемах публічного доступу до наукової інформації. Розглядаються два способи вирішення цього питання: публікація в журналах відкритого доступу та самоархівування, тобто розміщення автором роботи в спеціальних репозитаріях. Надається характеристика та цілі репозитаріїв. Особлива роль у вирішенні питань забезпечення доступу до світової наукової інформації на сьогодні відведена інноваційному проекту ElibUkr – «Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України».##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.