Збереження надбання людства: міф чи реальність? (з досвіду роботи бібліотек)
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1447.2011.1/2.25964Ключові слова:
збереження бібліотечних фондів, відновлення фондів, мікрофільмування, оцифровування, консервація, ксерокопіюванняАнотація
У статті розглядається проблема збереження фондів бібліотек, яка поділяється на два напрямки: фізичний захист, а також збереження та відновлення фондів. Називаються та надаються характеристики певним методам зі збереження фондів бібліотек. Особлива увага приділяється сучасним інформаційним технологіям.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.