“Розпорошені книжкові зібрання” у фондах університетської бібліотеки: закономірності та випадковості
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1447.2008.8.25761Ключові слова:
приватні книжкові зібрання, розпорошені книжкові зібрання, книжковий пам’ятник, книжковий пам’ятник-колекціяАнотація
Стаття присвячена розгляданню проблеми реконструкції приватних книжкових зібрань, які розпорошені в основних фондах вузівських бібліотек. На прикладі колекц ії Й. М. Бодянського, В. В. Величко, О. О. Половцева тощо, показана робота по виявленню видань книжкових пам’ятників-колекцій, які знаходяться у фондах НБ МДУ. Вказується про необхідність отримання особливого статусу для розпорошених бібліотек, що не тільки допоможе реконструювати загальну картину формування фондів, але й збагатить знання з історії науки та культури минулих епох.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.