Концепція учбової бібліотеки на прикладі “Слов’янської бібліотеки” Й. М. Бодянського
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1447.2008.8.25767Ключові слова:
слов’янознавство, слов’янознавство у дореволюційній Росії, слов’янська учбова бібліотекаАнотація
Засновник слов’янознавства у Моськовському університеті, вчений, викладач Й. М. Бодянський був одночасно перекладачем, секретарем, потім і видавцем Московського Товариства історії та старожитностей російських. Одним з важливих елементів його популяризаторської діяльності було створення учбової слов’янської бібліотеки — фундаментальної книжкової бази для слов’янознавчих досліджень у Московському університеті, що зберігаються у Відділі рідких книжок та рукописів Наукової бібліотеки МДУ. Бібліотека Й. М. Бодянського — унікальна пам’ятка культури, яка містить найважливіші для її часу публікації, що розкривають склад духовної культури того часу Польщі, Чехії, Сербії, Хорватії та ін. слов’янських країн.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.